Profesjonalne

oklejanie samochodów

Firma sieklei.pl przygotowuje projekty do wyklejania
samochodów jak i trudni się zmianą koloru karoserii oraz zabezpieczaniem karoserii.. Do podstawowego stworzenia koncepcji wizualnej wykorzystujemy rysunki techniczne przedstawiające rzuty wymiarowe aut.
Tak ukazana grafika precyzyjnie odzwierciedla wzór, uwzględniając cztery główne rzuty samochodu (przód, tył, bok lewy, bok prawy). Aby w pełni urzeczywistnić projekt stosujemy wizualizacje
fotograficzną, poprzez naniesienie gotowego projektu na realny wygląd auta. Dzięki takiemu projektowi uzyskujemy dokładne odwzorowanie projektu w stosunku do wymiarów technicznych samochodu.
W przypadku bardziej skomplikowanych projektów , na podstawie których naklejki powinny być dopasowane do przetłoczeń karoserii (obłych kształtów, tłoczeń technologicznych) stosujemy indywidualne dopasowanie naklejek do żądanego samochodu. Ta technika pozwala w sposób bardzo precyzyjny dopasować projekt naklejek do kształtów auta. Metodę tą polecamy zwłaszcza w przypadku oklejania samochodów na bazie przygotowanych naklejek, poprzez osoby mniej doświadczone.

Grafika reklamowa

Oferta nasza obejmuje tradycyjne reklamy na pojazdach metodą polegającą na zastosowaniu aplikacji z folii samoprzylepnych wycinanych ploterowo oraz grafik wspomaganych wielkoformatowym drukiem cyfrowym. Poprzez połączenie tych dwóch technik jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne formy graficzne ograniczone jedynie naszą wyobraźnią.

Grafiki reklamowe na pojazdach, wykonujemy najczęściej z zastosowaniem wielkoformatowego druku latexowego. W zależności od płaszczyzn podkładu - drukujemy na foliach wylewanych polimerowych lub monomerowych. Na powierzchnie okienne stosujemy folię ONE WAY VISION, zapewniającą widoczność od wewnątrz pojazdu, a z zewnątrz eksponującą wydruk pełno kolorowej grafiki.

Wykonywane przez nas reklamy zwykle laminujemy co zabezpiecza wydruki przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Metodą zabezpieczenia jest pokrycie wydrukowanych grafik laminatem UV stałym lub płynnym.

Przykładowe realizacje

Pokaż wszystkie

Zmiana koloru karoserii

Zmiana kolorów auta poprzez oklejanie pojazdów folią to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, kosztownego i nieodwracalnego lakierowania samochodu. Z pozoru zwyczajna zmiana koloru auta to tak naprawdę najtańszy i najszybszy sposób na całkowite odświeżenie wyglądu pojazdu.

W ofercie mamy ponad 100 standardowych odcieni folii do oklejania auta najwyższej jakości od takich producentów jak 3M, Oracal, Hexis, Avery, MACtac. Obecnie dużą popularnością cieszą się folie: czarny i biały mat, ekskluzywna folia carbonowa (carbon) i biała perła.

JAK WYGLĄDA ZMIANA KOLORU AUTA PRZEZ OKLEJANIE?

Procedura zmiany koloru auta jest dosyć prosta. Kontaktujesz się ze specjalistami oklejania samochodów i z szerokiego wzornika próbek folii różnych producentów wybierasz interesujący Cię kolor, ewentualnie producenta folii. Uzgadniamy termin, w którym zostawiasz nam swój samochód. Następnie profesjonalni mechanicy demontują elementy nadwozia pojazdu, dzięki czemu idealnie wykańczamy folią wszystkie krawędzie i przetłoczenia. Umawiamy się na odbiór oklejonego samochodu. Po kilku dniach możesz cieszyć się autem, które po zmianie koloru wygląda tak, jakby dopiero co wyjechało z salonu. Poza zmianą koloru auta możesz również wybrać oklejenie samochodu w wybrany motyw graficzny.

Przykładowe realizacje

Pokaż wszystkie

Cennik

Ile kosztuje oklejenia auta? Reklama na samochodzie?
Sprawdź orientacyjny cennik, by dowiedzieć się ile kosztuje oklejenie samochodu.

Zmiany koloru auta:
folia MacTac – od 2600 zł**
folia Oracal – od 2700zł*
folia Arlon – od 3000 zł*
folia 3M – od 3400zł *
folia Hexis – od 3400*
* Samochód osobowy, biały lub czarny mat / połysk , cena netto.
** Opcja przy dwóch autach.
Cena znacznie mniejsza w przypadku pokrycia maski, dachu lub lusterek auta.
Reklama na samochodzie:
(oklejenie całej karoserii folią wylewaną)
auto osobowe – od 2699zł*
auto osobowe z projektem od 2799zł*
auto dostawcze – od 3099 zł**
auto dostawcze z projektem – od 3199zł**
* Samochód osobowy, cena netto.
** Samochód dostawczy typu mały furgon (Mercedes Ciitan, Volswagen Caddy, Fiat Doblo)
Możliwość zaklejenia 3/4 , 1/2 , 1/3. 1/4 i 1/5 auta co pomniejsza odpowiednio koszt reklamy.
Koszt oklejenia zależy również od planowego zużycia metrów bieżących folii z rolki o szerokości 152 cm, 137 cm lub 100 cm oraz od rodzaju dobranej folii a w przypadku reklamy na samochodzie także od czasu poświęconego przy projektowaniu grafiki lub czasu realizacji zlecenia. Do wyklejenia reklamy na samochodzie można zastosować folie z trwałością do dwóch (folia monomeryczna), sześciu (folia polimerowa) lub ośmiu lat (folia wylewana) , przy czym nie każdy rodzaj folii nadaje sie na wszystkie powierzchnie.
Jeśli mają Państwo pytania ile kosztuje oklejenie auta prosimy o wysłanie zapytania na adres e-mail: info@sieklei.pl lub kontakt telefoniczny: 885 990 111
Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Mają charakter orientacyjny.

Lorem ipsum
lorem ipsum
lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum